KAPCSOLAT   |   KARRIER  |  TUDÁSBÁZIS.BLOG  |

Crane.Karrier

Szeretnél a Crane-nél dolgozni? Nézd meg, kit keresünk most csapatunkba, vagy küldd el önéletrajzodat, mert mindig nyitottak vagyunk az új tehetségekre!

Junior Data Scientist

Nyitott, agilis, 1-2 év gyakorlati tudással rendelkező munkaerőt keresünk, adatelemzéssel és adatvizualizációval kapcsolatos ügyfélprojektekre. A pozíció betöltéséhez szükséges a piacvezető adatvizualizációs eszközök (Qlikview, Tableau, Power BI) közül legalább egy gyakorlati ismerete. Az új csapattag feladata nemzetközi és hazai ügyfelek felhő alapú dashboardjainak karbantartása, továbbfejlesztése, illetve az ezekhez kapcsolódó reporting szolgáltatások felügyelete és fejlesztése lesz.

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • üzleti igények pontos felmérése és azok alapján az adatforrások azonosítására
  • különböző adatforrástípusok ismerete (XML, Excel, JSON, CSV, stb.)
  • ETL folyamatok önálló kidolgozása, karbantartása, futtatása
  • adatmodellezési ismeretek, üzletet támogató adatbázisstruktúrák kiépítése
  • reporting rendszerek, dashboardok kialakítása (tervezés és megvalósítás) ügyféligények mentén
  • SQL, T-SQL, PL/SQL nyelvek ismerete, használata, tárolt eljárások készítése
  • ügyfélkapcsolati csapat támogatása szakmai kérdésekben
  • önálló munkavégzés
  • stabil angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt

Előny az alábbiak ismerete:

  • MS SQL (SSAS, SSIS)
  • Microsoft Azure erőforrások (Data Factory, Machine Learning, stb.)
  • Pentaho
  • Microsoft Power BI
  • Microsoft Excel haladó szinten
  • PostgreSQL
  • DOMO

Digital Analytics Expert

A CRANE dinamikusan bővülő csapatába, digitális területre keressük új munkatársunkat, legalább 5 év ügynökségi tapasztalattal.

Elvárásaink:

  • 5 év tapasztalat digitális ügynökségi vagy médiaügynökségi területen.
  • 3 év tapasztalat Google Analytics és/vagy Adobe Analytics esetében.
  • Weboldalcímkézésben szerzett gyakorlat, Google Tag Manager és/vagy Adobe DTM ismerete.
  • Webanalitikai területen szerzett tapasztalat, különösen többcsatornás kampányelemezések tekintetében.
  • Magas szintű angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt).

Feladataid közé tartozik majd:

  • Kampánykövetési és reporting koncepciók önálló kidolgozása, az ügyféligények ismeretében a szükséges KPI-ok felállítása.
  • Webanalitika, többcsatornás elemzések.
  • Facebook, Youtube, LinkedIn kampányadatok kiértékelése, elemzése.
  • API hívásokban a megfelelő metrikák és dimenziók összeállítása.

Előnyt jelent:

  • Alapvető adatbázis-kezelési ismeretek.
  • Google Adwords ismerete.
  • Adatvizualizációs eszközök ismerete (Power BI, Tableau stb.).
  • Excel magas szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Támogató környezetben, csapatban, de önállóan dolgozhatsz.
  • Új szakmai tapasztalatokat szerezhetsz nemzetközi ügyfelek kampányain.
  • Főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel várunk.
  • Fizetés megegyezés szerint.

Ha magadra ismertél, akkor mielőbb küldd el nekünk önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével.

Data Scientist Intern

Nyitott, fiatal, agilis pályakezdőt keresünk, aki az egyetemen/főiskolán tanult adatelemzést, adatvizualizációt és szeretné megszerzett ismereteit a gyakorlatban kamatoztatni, kipróbálni.

AMIRE LESZ NÁLUNK LEHETŐSÉGED:

  • adatmodellezni, adatsruktúrákat tervezni
  • különböző forrásokból adatokat adatvizualizációs eszközökbe bedolgozni
  • dashboardokat tervezni, építeni, karban tartani
  • riportokat tervezni és automatizálni
  • modern eszközökkel megismerkedni (DOMO, PowerBI)
  • már létező dashboardokat karbantartani
  • a dashboardok és riportok mögötti adatszettek figyelni, frissíteni
  • az igényeknek megfelelő vizualizációs megoldásokat kiválasztani, testre szabni és adatokkal életre kelteni
  • a kész munkádat az ügyfeleknek bemutatni J

NEM KELL EGYBŐL SUPERMANNEK LENNED EZEKBEN, DE KELL, HOGY LEGYEN:

  • tudásod az adatbázis-kezelésről
  • fogalmad az adatbázis normalizálásról
  • elképzelésed az üzleti igények adatok szintjére történő lefordításáról
  • affinitásod a területhez
  • kitartásod a sokszor aprólékos munkához
  • kreativitásod az adatmodellezésben
  • tapasztalat az adatszettek menedzselésében
  • komoly angol nyelvismereted írásban és szóban egyaránt
  • esztétikai érzéked J

Ha a fentiek úgy érzed, megvannak, a többit megtanulod nálunk.

Hol találsz minket?

Riverloft Irodaház
1138 Budapest, Révész u. 27-29.
Tel: +36-1-236-5530
Fax: +36-1-236-5531

Tájékoztatás a személyes adatok kezeléséről

Hivatkozással az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (Infotv.) 20. §-ára, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (Munka tv.) 10. § (2) bekezdésére a CRANE Kft. (Székhely: 1138 Budapest, Révész utca 27-29., Cégjegyzékszám: 01-09-862008, továbbiakban: CRANE Kft.) mint adatkezelő a munkaviszony létesítése céljából történő jelentkezés során beküldött személyes adatok kezeléséről az érintetteket az alábbiak szerint tájékoztatja:

Tovább