KAPCSOLAT   |   KARRIER  |  TUDÁSBÁZIS.BLOG  |

Crane.Karrier

#karrier @Crane

Jelenleg 2 nyitott pozíció!

#data #scientist @Crane

Szívesen készítenél világmárkáknak adatvizualizációs megoldásokat? Érdekel, hogy lehet a Machine Learning előnyeit a marketing területén kamatoztatni? Van már gyakorlati tudásod a témában és talán még a hobbid is az adatokról szól? Téged várunk!

#mi

A Crane-nél üzleti problémákat oldunk meg, adatvezérelten gondolkodunk, ötvözve a vásárlói interakciókat, a technológiát és az adattudományt. Szeretünk folyamatosan tanulni és fejlődni – és erre megadjuk a lehetőséget a nálunk dolgozóknak is.

#te

  • Magabiztosan használsz legalább egy adatvizualizációs eszközt.
  • Ismered a fontosabb adatforrás-típusokat.
  • Képes vagy önállóan kidolgozni, karbantartani, futtatni ETL-folyamatokat.
  • Otthon vagy az adatmodellezésben, üzletet támogató adatbázisstruktúrák kiépítésében.
  • Ismered és használod a Pythont, vagy az R-t.
  • Magabiztos gyakorlati tudásod van SQL-lekérdezések terén és tárolt eljárások készítésében.
  • Nem csak hallottál a Machine Learningről, hanem már a gyakorlatban is alkalmaztad.
  • Önállóan tudsz vinni egy projektet, de szívesen részt veszel a csapatmunkában is.
  • Stabil angol nyelvtudásod van írásban, szóban egyaránt.

#extraelőny

  • Ismered a Microsoft Power BI-t.
  • Rendelkezel online marketing alapismeretekkel.
  • Nem veszel el a webanalitikai rendszerekből érkező adatokban.
  • Használtál már felhő alapú erőforrásokat, pl. Microsoft Azure-t, AWS-t.

#feladataid

  • Nemzetközi és hazai ügyfelek felhő alapú dashboardjainak karbantartása, továbbfejlesztése, építése az ügyféligényekhez igazodva.
  • A dashboardokhoz kapcsolódó jelentések készítése, felügyelete és fejlesztése.

#ezzelvárunk

  • Támogató környezetben, csapatban, de önállóan dolgozhatsz.
  • Új szakmai tapasztalatokat szerezhetsz.
  • Főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel várunk.
  • Fizetés megegyezés szerint.
  • Home office-ban dolgozhatsz heti 3 napot.
  • Laptop
  • Telefon

Ha a fentiekből magadra ismertél, mielőbb küldd el nekünk önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a hr@crane.hu e-mail címre.

Adatkezelési tájékoztató: http://www.crane.hu/adatkezeles/

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Otthon és Budapest

#digital #account #manager @Crane

Otthon vagy a digitális kommunikáció világában és imádsz felfedezőként ismeretlen feladatterületeket meghódítani? Magabiztosan tervezel munkanapot és kampányt, be tudod osztani nem csak a saját idődet, de másokét is? Precízen vezeted a timingokat és könnyedén tudsz kapcsolatot teremteni? Ráadásul úgy megszeretted a home office-t, hogy most is szívesen gyakorolnád? Akkor dobj el mindent, és küldd el a CV-det!

#MI

A Crane-nél üzleti problémákat oldunk meg, adatvezérelten gondolkodunk, ötvözzük a vásárlói interakciókat, a technológiát és az adattudományt. Szeretünk folyamatosan tanulni és fejlődni – és erre megadjuk a lehetőséget a nálunk dolgozóknak is.

#TE

  • Van legalább 2-3 év ügynökségi tapasztalatod
  • Koordináltál már digitális kommunikációs projekteket a briefeléstől a tervezésen és a kivitelezésen át a kiértékelésig
  • terveztél és menedzseltél már promóciós kampányokat
  • nem okoz nehézséget az árajánlat készítés, a számlázás és más pénzügyi adminisztrációs feladatok
  • Magas szinten beszélsz és írsz angolul
  • Precíz vagy és hatékony
  • Szeretsz csapatban dolgozni és jól kommunikálsz
  • Rugalmasan kezeled a feladatokat és a problémákban a kihívást látod, nem a nehézségeket
  • Szeretsz tanulni és folyamatosan keresed a fejlődési lehetőségeket
  • Vállalod a véleményed, akkor is, ha nem értesz egyet és úgy, hogy az előre vigyen
  • Nyitott vagy, lelkes és figyelemmel követed az aktuális trendeket

#EXTRA

  • briefeltél már kreatív tervezést és kísérted végig a folyamatot
  • vettél már részt koncepciófejlesztésben
  • tudod, mivel jár a marketingkommunikációs anyagok tervezése és gyártatása
  • láttál már bele adatvezérelt kommunikációs projektekbe
  • szerkesztettél már hírlevelet és büszke vagy rá, hogy hányan megnyitották

#FELADATAID

Önállóan koordinálod majd egy nemzetközi pénzügyi és technológiai szolgáltató digitális kommunikációs projektjeit a briefeléstől kezdve a tervezésen, az adminisztráción és a kivitelezésen át az értékelésig.

Árajánlatot, timingot tervezel, felügyeled a koncepciófejlesztést és a kreatívok elkészítését, és az adatvezérelt kommunikációs projektekben együttműködsz az adatos és a fejlesztő csapattal.

Röviden: digitális projektmenedzseri feladatokat bízunk rád, egy kis data science fűszerrel

#VÁRUNK

  • heti három napot biztosan home office-ban dolgozhatsz, a másik kettő most a te döntésed
  • ha a helyzet engedi, heti kétszer otthonos irodánkban találkozunk majd
  • rugalmas munkaidőben dolgozunk
  • ehhez biztosítjuk a szükséges informatikai eszközöket és digitális rendszereket
  • támogató környezetben, de önállóan dolgozhatsz
  • egy sokszínű csapat tagjává válhatsz
  • ha szakmailag szeretnéd képezni magad, mi támogatni fogunk ebben
  • főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel várunk
  • büszkék vagyunk rá, hogy 2018-ban és 2020-ban is elnyertük a „Szerethető munkahely” címet
  • Érkezésedkor intenzív onboardingot kapsz a CRANE belső folyamataival, szolgáltatásaival kapcsolatban, beleértve a társterületeket (data&IT) is

Adatkezelési tájékoztató: http://crane.hu/karrier/

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 2-3 év ügynökségi tapasztalat

SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG:

  • Felsőfokú végzettség (előny jelenthet, ha marketing vagy marketingkommunikáció szakon végeztél)

  • Angol – erős középfok szóban és írásban egyaránt

Hol találsz minket?

1027 Budapest, Horvát u. 14-24.
Tel: +36-1-236-5530
Fax: +36-1-236-5531

Tájékoztatás a személyes adatok kezeléséről

Hivatkozással az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (Infotv.) 20. §-ára, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (Munka tv.) 10. § (2) bekezdésére a CRANE Kft. (Székhely: 1027 Budapest, Horvát u. 14-24., Cégjegyzékszám: 01-09-862008, továbbiakban: CRANE Kft.) mint adatkezelő a munkaviszony létesítése céljából történő jelentkezés során beküldött személyes adatok kezeléséről az érintetteket az alábbiak szerint tájékoztatja:

Tovább