KAPCSOLAT   |   KARRIER  |  TUDÁSBÁZIS.BLOG  |

Crane.Karrier

Szeretnél a Crane-nél dolgozni? Nézd meg, kit keresünk most csapatunkba, vagy küldd el önéletrajzodat, mert mindig nyitottak vagyunk az új tehetségekre!

Könyvelő

#könyvelő #pénzügy @Crane

 Főkönyvelőnk mellé teljes munkaidős könyvelőt keresünk.

#MI

A Crane-nél betekintést nyerhetsz az ügynökségi pénzügyi folyamatokba, és emellett e-rollerezhetsz, sőt, a ping-pong tárgyalónkban rendezett meccseken is megmutathatod, mit tudsz.

Ezt kínáljuk Neked:

  • Tapasztalt munkatársak, összetartó csapat
  • Igényes munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Speciális területek megismerésének lehetősége a gyakorlatban
  • Szakmai képzések
  • Versenyképes fizetés

#TE

  • Mérlegképes könyvelői végzettséged van
  • Jártas vagy a pénzügyi folyamatokban
  • A számlázás a kisujjadban van
  • Jól kezeled a MS Office programokat
  • Végeztél már tárgyi eszköz nyilvántartási feladatokat
  • Munkádat önállóan, megbízhatóan, pontosan végzed

ELŐNYT JELENTHET, HA…

  • Ismered az Infotéka kontír könyvelőprogramot
  • Van tapasztalatod külföldi gazdasági események kezelésében
  • Rendelkezel ügyviteli tapasztalattal
  • Alapszintű angol nyelvtudásod van

#TE+#MI@CRANE

MILYEN FELADATOKAT BÍZUNK MAJD RÁD?

Elsősorban a főkönyvelő munkáját fogod segíteni. Ehhez tőlünk minden támogatást megkapsz, mi pedig az alábbiakat kérjük:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Vevőszámlák kiállítása
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése
  • Beszámolók, mérlegek elkészítésében való részvétel
  • Belső pénzügyi egyeztetések, ellenőrzési feladatok

HA EZEK UTÁN ÚGY ÉRZED, NÁLUNK A HELYED, MÉG NÉHÁNY ÉRV, MIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED:

  • Támogató környezetben, de önállóan dolgozhatsz
  • Fiatal, energikus csapat tagjává válhatsz
  • Folyamatosan új szakmai tapasztalatokat szerezhetsz
  • Főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel várunk
  • Fizetés megegyezés szerint

Ha magadra ismertél, akkor mielőbb küldd el nekünk önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével a hr@crane.hu e-mail címre.

Adatkezelési tájékoztató: http://crane.hu/adatkezeles/

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Angol – alapszint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest

Hol találsz minket?

Riverloft Irodaház
1138 Budapest, Révész u. 27-29.
Tel: +36-1-236-5530
Fax: +36-1-236-5531

Tájékoztatás a személyes adatok kezeléséről

Hivatkozással az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (Infotv.) 20. §-ára, valamint a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény (Munka tv.) 10. § (2) bekezdésére a CRANE Kft. (Székhely: 1138 Budapest, Révész utca 27-29., Cégjegyzékszám: 01-09-862008, továbbiakban: CRANE Kft.) mint adatkezelő a munkaviszony létesítése céljából történő jelentkezés során beküldött személyes adatok kezeléséről az érintetteket az alábbiak szerint tájékoztatja:

Tovább